facebook

O nas

Chmaj i Partnerzy jest renomowaną kancelarią, której zespół merytoryczny tworzą radcowie prawni, adwokaci i aplikanci, wysoko wyspecjalizowani w różnych dziedzinach prawa, trudniący się poza merytoryczną analizą poszczególnych kazusów, również działalnością dydaktyczną i publicystyczną.

logo

Nie boimy się wyzwań!

„W Chmaj i Partnerzy świadczymy doradztwo prawne z najwyższą starannością, wręcz z wirtuozerią. Naszych Klientów interesują artyści prawa, a nie zwykli rzemieślnicy” – wspólnik zarządzający, prof. Marek Chmaj, tak opisuje kim jesteśmy i co robimy.

Potrafimy słuchać!

Naszym celem jest identyfikacja potrzeb Klienta, szczegółowa analiza jego organizacji, uwarunkowań oraz możliwości. Mamy świadomość, że nasz Klient nie szuka standardowych rozwiązań, czy uniwersalnych wzorów. Kluczem do osiągania celów strategicznych, biznesowych, do zakończenia sporu, czy zamknięcia transakcji jest rozumienie kontekstu i warunków, w których Klient funkcjonuje.

Jesteśmy kreatywni!

Naszym standardem jest wskazanie Klientowi konkretnych wytycznych, wniosków, które stanowią rozwiązanie Jego problemu. Nie myślimy odtwórczo i schematycznie, a jeżeli na drodze do rozwiązania sprawy pojawiają się nieusuwalne przeszkody, to staramy się wytyczyć nową drogę i zmienić niekorzystny stan rzeczy.

Rozwiązujemy problemy!

Wierzymy, że w dzisiejszych czasach jest się albo częścią problemu, albo częścią rozwiązania. Staramy się łączyć ze sobą właściwych ludzi, podmioty, organizacje. Prowadzona przez nas działalność obejmuje obszar całego kraju, a niejednokrotnie sięga poza jego granice.

Mamy znakomity zespół!

O naszej wyjątkowości stanowi również fakt, że poza radcami prawnymi, adwokatami i aplikantami, z Kancelarią współpracuje grono wybitnych ekspertów - profesorów i doktorów habilitowanych nauk prawnych. W naszej pracy umiejętnie łączymy naukową wiedzę ekspercką z pragmatyzmem i efektywnością.

My w liczbach

In fringilla augue sit amet neque ullamcorper, eu pretium dui blandit. Quisque vulputate, ante et vulputate aliquet, nibh risus semper nisl, ac pulvinar ex tortor et erat. Integer mollis augue sapien, placerat molestie lacus tincidunt ac.

730

Klientów kancelarii

87%

Wygranych spraw

1740

Przeprowadzonych spaw

Siedziba
Kancelarii