Oddziały

Aby przeczytać dane kontatowe, proszę kliknąć na region

  • Kancelaria Radcowska Chmaj i Wspólnicy Sp. k.

    ul. Flory 9 lok. 4

    00-586 Warszawa

    kancelaria@chmaj.pl

    tel. +48 /22/ 841 40 00

  • Oddział Warmińsko-Mazurski

    Dyrektor Oddziału Olsztyn:

    dr Marcin Dąbrowski, radca prawny

    mazurski@chmaj.pl

    +48 509 638 876

     

    Dyrektor Oddziału w Elblągu

    Karolina Fiłonowicz

    filonowicz@chmaj.pl

    + 48 662 662 722

  • Oddział Krakowski

    Dyrektor Oddziału:

    Agata Żak, radca prawny

    krakowski@chmaj.pl

    + 48 723 971 924

  • Oddział Zachodniopomorski

     

    Dyrektor Oddziału:

    Łukasz Frankiewicz, radca prawny

    zachodniopomorski@chmaj.pl

  • Oddział Podkarpacki

    Dyrektor Oddziału:

    Artur Bielec, radca prawny

    podkarpacki@chmaj.pl

    +48 602 480 257

  • Oddział Lubelski

    Dyrektor Oddziału:

    dr Sławomir Pilipiec, radca prawny

    lubelski@chmaj.pl

    +48 603 118 322

Copyright 2012 Chmaj i Wspólnicy Kancelaria Radcowska Wykonanie: Esendi Media